Historie

Firma Pavel Horský a Martin Želízko Gastro Že-Ho servis je česká firma založená v roce 1995 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a vlastní výrobou z nerezu .
 
Od záčátku naší spolupráce se nám podařilo vybudovat spolehlivou a konkurenceschopnou servisní a dodavatelskou společnost, která spolupracuje se státními institucemi i se soukromými společnostmi.
 
Své služby neustále rozšiřujeme a zlepšujeme. Stáváme se partnery pro největší gastronomické dodavatelské společnosti. V současnosti má firma dvě divize – obchodní ( nové a použité gastrozařízení ) a servisní. V obou pracují odborníci, kteří se ve svém oboru neustále zdokonalují.
Zajišťujeme kompletní dodávky gastronomické techniky, včetně vypracování projektu Vaší kuchyně. Cílem naší firmy je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější servis tak, aby zařízení bylo stále schopné plného využití a byly jsme schopni opravit co nejvíce kvalitních  značek dodávaných na Český trh téměř po celém území ČR

Naší obchodní filosofií je maximální spokojenost zákazníka. A není to jen fráze! Přesvědčte se sami… Chceme být Vaším spolehlivým a stabilním partnerem, který Vám pomůže při plnění Vašich obchodních závazků a poskytne Vám kompletní servis.

 

V našem týmu pracují odborníci s více jak 20-ti letými zkušenostmi v oblasti gastronomie.

Jsme schopni zpracovat projekt dle Vašich představ.Jsme rádi, když můžeme při projekci oslovit Vašeho šéfkuchaře a koncipovat
projekt dle jeho přání a požadavků.Veškeré projekty jsou konzultovány s příslušnými hygienickými stanicemi a jsou připraveny
na přijetí zákonů evropské unie, zejména pak protokolu HACCP.
 
Při přípravě projektů se opíráme o zkušenosti renomovaných šéfkuchařů a projekčních kanceláří.V praxi jsme schopni
projektovat jakýkoliv stravovací provoz, od restaurací, bister, hotelových restaurací, fastfoodů az po velké gastroprovozy.